Ducky
Медена къщичка... И бруталното ѝ убийство.
Ethernet
Май само тук не съм наспамил.
pacopetkov
Тази година колата ми е украсена коледно. Всички лампички светят - за маслото, за бензина, за спирачките...
Ducky
Как не ми се ставаше от леглото днес. Още по-малко пък ми се ходи на училище. Крепи ме само мисълта, че в стола ще има крем супичка.
belushka20
Аwww бабата под нас е много сладка и милаааа! Снощи занесох 2 вида кекс за рождения ден и да им кажа че ще е дъндания и тя сега ми донесе ръчно плетена кърпичка
Хах, не, нищо спец. не й правя на малката маймуна, сега мисля да й взема сух шампоан, че е малко зор с тази козина през студените месеци
Dec 29 2013, 12:38Ний съ скубем в момента
Аз нали ти казвам - 3 месеца не я бях къпала и биваше да й ударя една баня и със сешоара айдееее. То и аз нищо специално не й правя.
Dec 29 2013, 12:43Единственото специално е един шампоан там за 15 лв.
Dec 29 2013, 12:43моето бяга от сешоара ;д и за това ни е голяма драма, хъх. сух шампоан ползвали ли сте, за малко отзиви така
Dec 29 2013, 15:45Не, ама уж било окей, чела съм по форумите :/
Dec 29 2013, 18:06