pacopetkov
Кога най-после ще спрете, да се заяждате и да обиждате момичето? Спамило и се е, спамила е. Като не ви изнася, не я следете и толкоз. И мен много от вас ме...
eddy
тъжа и се смея, бати пича ;д
eddy
тц, не ми пука, аз съм пич
_e7
по колко са курвите в пловдив?
beeraholixbg
Биренка на седмицата (седмица 31) - Денс е International Beer Day, бирата и доброто мезе за задължителни! Наздраве, Бирохолици!
belushka20
Сили на едно23 - дайте своите велики тайни знания за епичен, комедиен филм за неделна вечер с приятели!
@belushka20 http://static.comicvine.com/uploads/original/...kieadz.jpg
Aug 23 2013, 23:22Тъкмо мислех да ходя да пуша
Та така, тука влизам много рядко вече, а и такива неща не ме товарят, имам си къде къде по важни неща от някой друг пост в микр
Aug 23 2013, 23:23Защото се боря за единственото приятно място където не ме заливат с пумия
http://www.badhaven.com/wp-content/uploads/20...asylum.jpg
Aug 23 2013, 23:23микроблог
Ако те товари не я чети, не я следи не и обръщай внимание
няма нужда никой да се товари от някой си друг пост тука или където и да е 
Aug 23 2013, 23:24Aе не бе човек, you're missing my point
Ама както и да е
Изправям се за всички. Пък който иска да ме подкрепи в мнението.
Aug 23 2013, 23:27