LoveCappuchino
ей значи ... много хубави жени сме българките!
Bobdweller
Ииибаси мъглата! Интересен ден - айляк на работа, после на парти - супер нетипично за мен! Както и да е, лека!
mitternacht
Пичовско е да си на Горна и да чакаш. Но когато си в бая претопления влак и хващаш интернет, и си слушаш "нацупената" Морисет в слушалките.
mitternacht
хм, пичуЕ, колко от тук сме висшисти?
engise
Ако света наистина свърши на 21.12.2012 как бихте искали да го прекарате?