notexist
Имам дилема... В София или в Стара Загора да си празнувам рд-то?!
mitternacht
2001: Космическа Одисея - красиво направен филм, добра идея, уви, за настоящето може да се представи по-силно, иначе - интересен...
viktorkoichew
Lil Wayne e пич. Преди не ме кефеше. Пичага е ;D
belushka20
Имам муза! Дойде ми музата! Умирам от кеф от месец и половина всичко ми е криво и не ми се рисува и пуф тая вечер - муза! Ох не знам кой знае усещането ама ..
aviatrix
Амазон са бахти пичовете ! нещо лявата слушалка почна да прекъсва , и им писах , 10 мин по късно вече имах рефънд и сега само трябва да върна слушалките.
mitternacht
И това, да го дам и тука, щото това е..... дееееъъъъм(!!!).... (източник някъв пич ама дали беше от фото кОлта или от ф-форума не помня)
говори ми, опекох се днес! :/
Dec 04 2012, 12:39
) много гот, така да те нагрява през прозореца, ммм
)
Dec 04 2012, 12:51не ме нагряваше, опичаше ме
сега знам какво е да си чеверме 
Dec 04 2012, 12:54И мен ме пече, не вали сняг ами се топи тоя снощния :/ Беше толкова хубаво надявах се сутринта да усетя скръц скръц под краката си
Dec 04 2012, 13:41Хайде днес пак ще правя магии за сняг , трябват ми 2 метра на Витоша!
Dec 04 2012, 18:07