blacksnoopy
Направих си класация за най-скучни бг сериали. Започвам от най-скучния: Сутрешен блок > Домашен арест ≥ Етажна собственост
alien_firefox
"Weird Al" Yankovic - Albuquerque
_e7
Точно в 9 часа почва изпита ми с листовките, стискайте ми палци.
coolpuppy
Оф, тая баба не се разбира от дума! Като не съм гладна, значи не съм! Грррррр!!
mitternacht
Що за българско име е "Мичкин"? Пич*ин.... пфу...
_e7
Пичуете от newgrounds са сменили дизайна доста, откакто не влизам там.
disappointed
В главата ми е малко разглобено.
Просто в България ситкомите нещо не се получават например Домашен арест и откраднатата къща от Двама мъже и полвина, която е неестествена за българите
May 18 2012, 12:31обикновения българин живее в панелка не в подобна къща
May 18 2012, 12:32@blacksnoopy, иди някой път на шоуто на Големите, тва са пичовете от сериали Сутрешен блок, доста е забавно. Ходим съм поне 3-4 пъти, ама все в София ;>
May 18 2012, 14:02За първи път чувам за таквоз нещо
May 18 2012, 15:45Ами, аз то такова, общи познати с едната от актрисите и т.н. Но на живо са много забавни пичовете. http://golemite.eu май беше
May 18 2012, 21:44