mitternacht
Чекдисаут (автор- неизвестен, човъркане- мое)
engise
Тия Maggi instant супички са много готини ^ - ^
spaceman90
Епичният финал на Portal II ,обаче ви препоръчвам да изиграете играта,тогава е някак си по-сладко
lemondrop
War is coming! а непосредствено преди това - Game of Thrones 1 marathon. :3
blacksnoopy
Mental Architects - Launch The Avalanche (official video)
yuliyan
Препоръчайте ми app за windows за бележки с cloud sync - по възможност безплатен, ако не - да излиза много по-скъпо от тетрадка + химикал. Благодаря!
пичуе, и вас почна да хейти...
Apr 14 2012, 23:04Епа я ядем колците с доматите и пръстта с картофите де'а...
Apr 14 2012, 23:05That's all folks. Good night. Sleep Tight and don't let the bed bugs bite. Until the next time they meet again. The clash of the titans. I can't wait.
Apr 14 2012, 23:15Толкова дълбоки мисли породени от един прост photo edit, сигурен съм че можехте да направите нещо по-полезно за това време, като например да боядисате
Apr 15 2012, 17:33няколко айчица
Apr 15 2012, 17:34