FromTheInside
If you had the chance to go back in time and change one thing would you do it?
blacksnoopy
- Скъпи Дядо Коледа, като ти поръчах бело, немах предвид сняг!!! Дядо Коледа: - Е да се беше обадил на Гълъбин, бе пич!
rino
Пичове къде да ви търся в играта искам в клан но май трябва да съм сержант фърст 1,
MKaragyozov
Хаха, този пич прави невероятно шоу, говорейки истини:
http://vbox7.com/play:aa9598e271
elbosi
Ей някой може ли да ми даде съвет как да направя цастройката на една супичка ?
Ethernet
Украсихме стаята ми и лежа на леглото и гледам тавана осеян със лампички :3
LoveCappuchino
Искам тия, дето разправят, че нощем не трябвало да се яде, да ми обяснят за какво е измислена лампичката в хладилника!
viktorkoichew
Машинката ми се сдоби с нова лампичка <3
LoveCappuchino
Искам тия, дето разправят, че нощем не трябвало да се яде, да ми обяснят за какво е измислена лампичката в хладилника!
Леле да е жив и здрав този пич дето е правил проучванията, никога нямаше да науча за тези неща. Много яка статия, благодаря!
Dec 26 2011, 01:31
За това се радвам и го постнах, никой нямаше да направи документално предаване (камо ли филм!!!) с тези постижения
Неее... немците са зли, жестоки,
Dec 26 2011, 01:32демони от Ада и в същото време- много слаби войници... :Д
Dec 26 2011, 01:32