t0m3kk
Междудругото в Петък бях на интервю в Blizoo, което беше проведено по доста странен начин...
LoveCappuchino
LOVELOVELOVELOVELOVE ♥♥♥ вижте как лапичките и краченцата стават на звездичкии... ♥
disappointed
Събудих се и всичко беше окей в главата ми, което е нетипично. Имам чувството, че ще ми се струпа изведнъж и ще избухна пред неправилния човек.
LoveCappuchino
еми тоя пич е мега stalker-a. чак е creepy . ;D
blacksnoopy
Тазгодишното ми посрещане на НГ беше епично
rino
Ч.Н.Г. НАРОДЕ, кажете някой сайт за наградки да цъкам
aftercollabz
пичове, абе, дали е нормално лаптоп да загрява бая стабилно при зареждане? като печка е... духалка имам предвид
blacksnoopy
Ех една приятелка е голяма късметлийка. След като спечели круиз из целия свят, сега спечели и iPad 2 3G. И двете от томболите само за служители в Globul.
дано поне даскала ти е пич и часовете да са ти или първи, или последни
Jan 18 2012, 23:05предпрредпоследен и последен час, обаеч имаме и модул рано сутринта ^^ по-дорбре от нищо
Jan 18 2012, 23:21е да
Jan 18 2012, 23:27