ZzZaPyr
-От къде си? - От София,бате. -От къде си? - От Пловдив, майна. -От къде си? - От Бургас, лице. -От къде си? - От Плевен, що, проблем ли има ?!
_e7
Диря стереоскопичен хорър филм от замунда
sown
Айде пичове и пички отивам да пия ^_^
joronedelchev
Доволен съм от тенис-коментаторите на Евроспорт.
бе тука доста си лафим на брат
Sep 12 2011, 20:28@ZzZaPyr, Пидов, и аз така предполагах... иначе ако имаше твърди във Варна, не'аше да ходи чак до пУевен да си търси
Sep 12 2011, 20:40така е твърд е
Sep 12 2011, 20:42(blush)
Sep 12 2011, 20:43Пуевен, д'ге
кърти мивки и лепи плочки
)) няма спор 
Sep 12 2011, 21:55