samsara3nirvana
Защо според вас в по-голямата част от случаите хубавите жени имат грозни приятели и обратното? На какво се дължи този аномалия?
ReXTaN
А каква е връзката между и "Лесли фамилия", "Зек зек дадумле" и след около 5/6 минути продължение (повторение на едни и същи думи/изрази),
ReXTaN
Черна/Бяла риза, черен колан, дънки с много шарении и някакъв признак на официални обувки .. типичен български циганин върнал се от някоя точка на ЕС!
mitternacht
Ще дойда, ще те взема, ще те открадна, ще си моя. Защото... вече не ми пука.
sickornot
купих си рециклирана хартия вчера. мн е яка
disappointed
Не очаквах толкова епично да се пребия в края на хубавия ден.
LiliyaDianova
Епична битка: 458 vs McLaren MP4-12C. На остров Ман, без ограничения… Велико
gogata2427
Точно си мисля,че съм те забравил и сме си само приятели, и бам , ти се появяваш с думите "Ти все още си всичко за мен и само теб обичам!" баси.*
бе просто ги е шубе и чакат ти да им се появиш и да ги откраднеш - не виждаш ли?
Aug 29 2011, 23:05@alish, сладко, на кой говориш :*
Aug 29 2011, 23:12@alish ех.. те като ме видят и бягат братче
Aug 30 2011, 00:04@notexist на belushka20 бе сладко. на теб такива съвети не ти трябват
а, @belushka20 не вярвам, ама аз в такива случаи... ги гоня. питай @n3mo .
Aug 30 2011, 12:42ахаха
найс 
Aug 30 2011, 12:45