аахаха
ник'ъф го няма пича... изгуби се кат' старите левчета...
А пък скайп бил пич, чу ли....
маке му, всяко движение ли следиш *оглежда се за камери*
Това съм аз, нещо ново ли е за теб? И не се оглеждай рязко, щото разваляш сигнала
значи спокойно мога да продължа да си бъркам в носа? *гледамило*
Може, бе, може Ти ми взе фейсбука, сега ще следя всичко кото правиш на други места. Мухахаха ;d
пичицата ви :@
Not true
ооода....
нот тру..зависи в кой свят живееш и какво искаш да постигнеш според мен
реал лайф съкс :/
ее токчета.. нещо не си те представям ама то па и зависи от модела.. иначе не аз нз дали изобщо ще има от де да се пазарува в тая пустош
е да и при нас е така, трябва все пак да има някакъв голям град наблизо. аз токчетата за спец случаи (дали въобще ще има такива)
То с токчетата ще дойде и тоалет някакъв сложна работа.. покрай Йелоустоун не видях никакви големи градове... дано поне от нета може
банката, вадиш си дебитна карта и пазаруваш онлайн, стига да имате наблизо банка айде аз ще лягам, лека и умната ))
Лека нощ радвам се, че се появи, че да има малко компания по средата на нощта
http://bit.ly/gvis5a / http://bit.ly/exUvgI прочети и за chemtrails..
http://bit.ly/5Dob6V и тва ще си кажеш, че е нло
ще го прочета, но в филма става дума за древен египет и средноековието, има икони и картини които включват НЛО
това с абсурдни конспирации които са създадеи само за да спичат хората, ако Русия знаеше че САЩ правят подобни неща отдана да си ги изнесли
Не знам..НАТО също имали пръст.
лике!
тия пичове имат уникални клипове!
Пичица си е голяма! Hayden Panettiere, нали?
Мдае, същата
много си умен/на :о
мерси от радиацията е (сън)
ако си красив колкото мен, ще те купя за мъж/жена
ти май не подбираш по пол ...лошо няма. 5 лева ми даваш и ти робувам до гроб
аз ако имах 5лева, щях да си дигна банкет