mitternacht
Nuclear Sakura (някакъв пич рисува измислени оръжия)
EmptyStreet
Не знам дали някой от вас е гледал "Donnie Darko", но който не го е гледал е изпуснал много. Невероятен филм... <3
t0m3kk
Снощи гледах "Столичани в Повече" и май ще го дебна да го гледам, защото днес излезе последният епизод от този сезон на сериала ми и няма какво да гледам...
notexist
Мит с кренвирш или кренвиршка?