_PKP_
Пичове когато системата стане краина версия (Не е Beta) тогава ли Edno23 ще се оправи??
http://sharetronix.com/sharetronix/demo/home
ZzZaPyr
Савков е пич! който има проблеми с това, ще се разправя с мен! Дилъне внимавай!
sandprince
Все повече започвам да обмислям решението си да напусна тоя сайт. С такива диви селяни като вас не може да се говори!
Anellya
Искам приказка за лека нощ и някой да ме гушне, докато заспивам!
aviatrix
Евала , пича от globalco.bg ми отговори за по малко от 1 час в извън работно време !
h4ckY
@Method-X пич проблем, добавянето на apps работи ли ?
bgdn
За малко си помислих че стана както МТел и прословутата им смяна на платформата...
Nick
Пичове, не забравяйте, че в доста сайтове има поставени edno23-бутони! Първо трябва hard-coded картинките в тях да работят, второ трябва постването да работи.
blacksnoopy
Изгледах Skins S04. Тъпичко свърши. А и беше по-тъпичък от 03
Ясно. Аз се опитвам да направя дисплей като 8 обаче трябва да свържа всеки три торча към 1 обаче за да го направя трябва да направя дупки над тях и става грозно
Feb 06 2011, 21:14Амм забравих да се похваля имам и врати който се отварят с поставянето на вода на две правилни места от 4. Алекс помогна да го по оправим после, а аз после в
Feb 06 2011, 22:42друг свят го започнах от начало
Feb 06 2011, 22:43<3 redstone
Minecart система, dispenser-ски mob trap, на много места двойни врати с заключване, боут диспенсър
Feb 07 2011, 15:26аз съм повече фен на красивите къщурки
Feb 12 2011, 12:11