BlueDragon
Айде едно поздравче за всички с "Rick Astley - Never Gonna Give You Up" жалко, че пича ни напусна...
blacksnoopy
scott pilgrim vs. the world е доста тъпичък
gogata2427
оппалляяяя,да ви пожелая приятен ден пичшове и сладурании <3
mitternacht
Отиди при доставчика ти на интернет и ако са пичове ще ти го направят. Доколкото помня трябва да се направи на адреса на картата ти на компа че да може@Snik4er
mudisoft
преподавателя по организационно управление в унсс беше баси пича
http://marinpaunov.com/