notexist
между другото, споменах ли че съм леееекичко куха. мдам. доста тъпичка съм всъщност :Д
mitternacht
Ето що класическите инструменти, музика и ВСИЧКО са просто- ЕПИЧНИ!!!!! (Чело на живо е- уау!!! ама предполагам всички сте чували!)
mitternacht
Minecraft явно е нещо абсолютно епично! Пичуе геймъри- вижте за какво става на въпрос в ю-туб!