Търсене на постове: пич

semprom
Днес ( или утре oO ) ще се боря за ваучер за PayPal в Lockerz или за iPad. Пичовете намалиха ужасно много цените xD iPad = 1500PTZ (64GB Wifi), 200$ = 1750PTZ :
Радослав
Soul4o
@Drake принципно сегашната версия е на fmedia, но иначе пича дет се пише Zipo ми е приятел :)
Маруш "Луци" Денчев
antubis
Новият албум на Ozzy Osbourne е типично озивски велик!
Георги Динков
gogata2427
Типично..Че как няма да спечели Хорацио,нали си няма къща..'Що да не му дадат една..?
Стефан Митев
Rx-Ende
@bgdn Записах си чичко. Са мечтата ми е да си купя Мак като порасна и да си лафя на едно ниво с пичове като теб :)
BE PREPARED!
coolpuppy
Стартираш първи. Пред мене тичаш. Рано пиле, рано пееш, рано пушиш, рано спичаш. ;]
-=*****=-
mitternacht
Пичоуе, дръжте се нежно с момиче, само ако и тя е... нежна и крехка и невинна! Иначе неибаайте за 5 с'тинки и ще ви падне на колене! :) Почти без изключения.
Георги Динков
1276458155233638.jpg gogata2427
Създадох си една Фб групичка : "ТУКА СМЕ БЕЗКРАЙНО ЩУРИ,ТУКА ВСИЧКИ СМЕ СЛАДУРИ!",айде идвайте бе,сладури! :P
Ally
alish
@n3mo тихо бе!ако някой ми беше дал кърпичка навреме,щях да успея да се справя до края на концерта. :D изпях 3-4 песни хлипайки и триейки сълзите си и без това.
Стефан Митев
1276373655428584.jpg Rx-Ende
@sandprince Пич - скайп. Има и директни. xD
semprom
Някой знае ли как да запиша XP на флашка и да преинстална с нея? Щото един пич няма CD драйв и ...
LiliyaDianova
а от 250 чанти дето ми се мотат в краката си загубих мокрите кърпички. blah
Peter Nikolow
bgdn
"73% от българите: Кабинетът се нуждае от помощ"; Не пичове, кабинетът се нуждае от мозъци - ресурс който почти липсва на територията на БГ
Георги Костадинов
Forsi
Оха хора с общи интереси намерих в RoM(29lvl). Някакъв пич с 10 години опит в C. Nice!
Ally
alish
@scarlet работа, пич. превеждам го. :D
Страница: 63 64 65 66 67

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата