Търсене на постове: пич

Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
ахахах , пича е седнал на плажа и обяснява и по едно време някакъв петел го прекъсва 2 пъти , а на третия му вика "Dude , shut up already! и го замерва с нещо:D
Теодор Георгиев
tedo92
@alish уоу, бая те е жегнал пича вчера?
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
И когато нямам интернет, а лампичките на рутера и лан картата светят - да не си правя труда да правя тестове, дали картата ми е изгоряла, а да си ресна компа..
Алекс
alex95
2 часа very hard... с някакви пичове от garena-та и един приятел ;D
Мирослав Петров
miro91
@gogata2427 я дай да скивам, пичш
Георги Динков
gogata2427
Има ли тук някой пичш,който да ми преведе едни бутони от ен на бг,че нито фотошоп,нито гимп ми работят както трябва?.. ;(
Мартин Маринов
podmatrix
Изгледах третия сезон на Battlestar Galactica. Баааа, последния епизод е просто епично як :X
Георги Костадинов
Forsi
@alex95 Има специални стилуси с ел. заряд, но са скъпички, доколкото знам.
shimamoto
@tedo92 омг къв е тоя ? ебаси пича.
bebezona.bg
1274340557153561.png bebezona
Музикални купички - Нов живот за старите грамофонни плочи. Само за 4 минути.
http://www.bebezona.bg/DeftHandsSingle/Show/?pid=901
Георги Динков
gogata2427
Тони Стораро - Тя е виновна <-- Поздрав за 'сички пичове и пички! :D
Анелия
Anellya
Написахме имейлите до колегите и сега ще се отпусна малко, ще хапна супичка и ще релаксирам, че ме чака много работа без почивка.
shimamoto
@miss-impossible хаха, аз само на него имам грешки:D тъпичко беше.. иначе и аз писах по втората тема;d
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
Антонио, студено ми е! - Е па покрий се, пичку ти материна...
Soft359
@gogata2427 Не е ли скъпичак за "редовно друсане" :D ?
Страница: 65 66 67 68 69

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата