eyankulov
И когато нямам интернет, а лампичките на рутера и лан картата светят - да не си правя труда да правя тестове, дали картата ми е изгоряла, а да си ресна компа..
alex95
2 часа very hard... с някакви пичове от garena-та и един приятел ;D
podmatrix
Изгледах третия сезон на Battlestar Galactica. Баааа, последния епизод е просто епично як :X
bebezona
Музикални купички - Нов живот за старите грамофонни плочи. Само за 4 минути.
http://www.bebezona.bg/DeftHandsSingle/Show/?pid=901
Anellya
Написахме имейлите до колегите и сега ще се отпусна малко, ще хапна супичка и ще релаксирам, че ме чака много работа без почивка.
eyankulov
Антонио, студено ми е! - Е па покрий се, пичку ти материна...