sandprince
добре бе..толкова мързелив и зависим от нета съм станал, че си търся дрехи по интернет вместо да се помотая като пич из магазините o_0
patblansh
котката е в бела-mode - събори телефона, доизгизка ми лепенките на "нощното шкафче", качи се да ми пие от водата, но не как да е, а си потапя лапичката и пръска
ZzZaPyr
Ей, хейтъри, вие просто завиждате на пича, че е пуснал български фейсбук... Аматьори! Давай Lifebox1, u will never walk alone!
Forsi
Гледах Здрач: Нова луна. Тъпичко...
hurmaqny
Една буца се възбужда до мен и скача като заклана при вида на новото акано филм на здрачосаните пичаги ^^