Rx-Ende
Всяка година трябва да поправям ш*бани лампички >><<
Miraculous
Пичът по трудово даде на всеки, който иска, по един електромеханичен конструктор, тъй като след ремонта на даскалото всичко отива на боклука. Добре се е сетил.
tedo92
@n3mo пич! ДиСи! София! АААА xD
Sham
Lifebox1 зарежда бавно и има прекалено типичен дизайн.
Yalamov
Хубаво хейтваме lifebox1.com, ама пича си върти посещения и печели от реклама.Дали го интересува потребителя, че е готова система? Той просто цъка до омръзване.