gogata2427
Този скрипт ше ме побърка , затфа ще ида да пойграя няква игра , от няколко дена на сам само това правя а до миналата седмица не бях играл от много време...
Soul4o
Защо подяволите на филма 'последният ергенски запой' файловете са кръстени 'analshit' xD
gogata2427
Отивам да пойграя нещо на компа....
blacksnoopy
Прибирам се в 4 сутринта от запой и си лягам хълцайки
NetCutter
Брата ме поти да гледаме някакъв си филм "Последният ергенски запой"...що ли не съм оптимист?
InViSeR
Гледах "Последният ергенски запой" в киното.Е няма такава комедия.Всички в залата се насрахме да се смеем!!!