Търсене на постове: пой

Дацко Маринов
NjoYko
Народеее, чао и лека нощ отивам да спа и утре тръгвам :D Тежки вечери се очертават... :D запой на макс
Ally
alish
*пойнк пойнк*
Георги
FeelTheFear
@Paulina Аха ясно :) Много ясно, че ще пойскам нещо по скъпичко... BTW Искате ли Web Site да си намеря проекти :D
Мартин Маринов
podmatrix
Тоя зъб ще ме скъса като упойката вече отмина....
Мартин Маринов
podmatrix
От шибаната упойка едвам си отварям устата...
Георги
FeelTheFear
@rosito94 Добре, кое им е по свястното на жените, могат да правят секс когато те си пойскат, но рядко стигат до оргазъм ХАХА егати и якото :D А мъжете знаят как
Цветелин Павлов
sentinel
Джамеца ми пази 16 гигабайта ресторпойнтове?!?! оО... :) С къв кеф ги изтрииих!
Малина Баракова
Mality
Шъ умиргам .... не моа пойче!
Мартин Маринов
podmatrix
Дооправям се и изчезвам от нас, че да намерим място за запой.
Лидия
LiDSoN
@Principessa у.... гадно...мен пък ме пусна и последните 2 шева ги чувствах...не искаха да ми сложат още една упойка скрънзите...
Petya
Principessa
@LiDSoN малка, лека и не чак толкова сложна операция ;) спокс, всичко е наред. единственото е, че упойката не ме хвана и ме болеше през цялата операция :Р
Анелия
Anellya
Избутахме първия изпит - довечера запой по случая в една състудентка... остават още 6
Светозар Георгиев
voic4e
@sentinel Какво значи "пойнк!" ? Сори, ама нямам тълковен речник под ръка, а и едва ли ще го открия там :)
Леприкон
ZzZaPyr
@RMPG Без 1 ;) Болеше щот упойката не ме хвана напълно :D
Леприкон
ZzZaPyr
@fengi Аз имам невероятен страх към зъболекари. Но в интерес на истината не е толкова страшно. Упойката не ме хвана напълно и пак не болеше кой знае колко
Страница: 13 14 15 16 17

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата