Nona
Гати якия запой. :Д *гепи* Лека сега. :Д
viktorkoichew
Доктора ми предложи упойка, но аз твърдо отказах! Кога друг път ще ме боли такааа (happy)
sown
Бръснат 0 номер и готов за таз вечерния запой! >:o)
t0m3kk
Всё пошло на сдвиг наша жизнь как миг коротка как юбка у путан нам все ни по чём через левое плечо плюнем и пойдём через туман!
ZzZaPyr
Спирам да чета коментари за филми в замунда... Ебати, всеки втори е спойлер...