Търсене на постове: пой

Георги Цветанов
t0m3kk
@patblansh ем не знаех, че ще е днес уж за вчера се бяхме разбрали, но се прибраха рано и казаха, че днес ще е големия запой :D
hurmaqny
@disappointed успех... и после като няма кво да ядеш пойче ше се депресираш и гейовете няма те спасят дажа... мухахахаха!
hurmaqny
@disappointed гей такъв! ше ми се изпедерастяваш, а? м? върви при оня къдравелко и да не съм те видяла пойче ;д
Snoopy
blacksnoopy
Ох, прибрах се от много стабилен бирен запой
Вангел Стоев
venom
Програмист се преквалифицирал в свещеник.На сутрешната литургия, след тежък запой, започнал със следните думи:
Преслав Панайотов
pisio
Упойката изтича вече и почвам да кихам от това което ми причиниха...
Преслав Панайотов
pisio
Залепиха ми носа, беше този път по-добре от миналият.Ама шмръкнах без да искам от упойката... непцето ми изтръпна....
Snoopy
blacksnoopy
Прибрах се в София от 3дневен запой
шУс!
notexist
@alish то ти сигурно ще ме биеш, особено ако пак се видим след запой :D
Вангел Стоев
venom
@notexist хахах ок другия път като ми се наложи да правя зъб ще кажа на зъбаря на ми бие една упойка и на бузата :D
Вангел Стоев
venom
Оле сега ми е толкова гадно в устата от тая упойка, че просто няма накъде, фъфля като луд.Преглъщането ми е трудно.... и имам една гадна слаба болка на небцето.
шУс!
notexist
@man0l до ся пих бира.. неща пойче..
Деян Улевинов
freak
@blacksnoopy и аз си повтарям това след всеки запой :D Но досега не съм успял да го спазя
Анелия
Anellya
Както обикновенно се събрахме на неделен запой. Как ще завъши не се знае! Лека вечер на всички!
Мирослав Петров
miro91
@Soul4o гледал ли си последния ергенски запой??
http://zamunda.net/details.php?id=196061&hit=1
Страница: 6 7 8 9 10

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата