blacksnoopy
Ох, прибрах се от много стабилен бирен запой
venom
Програмист се преквалифицирал в свещеник.На сутрешната литургия, след тежък запой, започнал със следните думи:
pisio
Упойката изтича вече и почвам да кихам от това което ми причиниха...
pisio
Залепиха ми носа, беше този път по-добре от миналият.Ама шмръкнах без да искам от упойката... непцето ми изтръпна....
blacksnoopy
Прибрах се в София от 3дневен запой
venom
Оле сега ми е толкова гадно в устата от тая упойка, че просто няма накъде, фъфля като луд.Преглъщането ми е трудно.... и имам една гадна слаба болка на небцето.
notexist
@man0l до ся пих бира.. неща пойче..
Anellya
Както обикновенно се събрахме на неделен запой. Как ще завъши не се знае! Лека вечер на всички!