t0m3kk
Напомпахме ръцете с кофички и набирания, след малко ще ходим и да тичаме...
yuliyan
само седя и помпам F5 в ebay <<<шибано комерсиално копеле!
Georgieff
Пу ей тоа така като го погледнеш 'къв "парти пърсън ", напомпан, комплекарски е, че ти идва да се гръмнеш :@ (swear)
gogata2427
Днес направихме г/д добра тренировка,гърдите отново се напомпаха добре,трицепса го довърших с 34кг дъмбел,последната серия направо щях да го изпусна..
eyankulov
Изчитам си риидъра (абсурд) и отивам да помпам
Rx-Ende
Ако гардероба към Нарния беше мой щях да хвана една помпа и да вляза хардкор, че да сритам малко вещерски задник.
blacksnoopy
Двигателят е голям плюс - комън рейл, а не някоя помпа-дюза, 5 цилиндъра, 136 коня, които лесно се чипосват, нисък разход, супер звук (като за печка)
gogata2427
Ох,добра тренировка за крака,не ги почувствах толкова напомпани,но корема го напомпах яко..