Търсене на постове: помпа

Йордан Яламов
Yalamov
@gogata2427 сега някой непросветен ще си помисли, че това "протеина" те помпа от само себе си, а "креатина" те прави силен. Шанс!
Еми Окснитси
dandelion
Смешното име от днес - Лудо Помпа :) Абе холандците не ги ли е срам да си кръщават децата така :) :)
Георги Динков
gogata2427
@pisio Аз пък гледам бързината и "напомпаноста" и за т'фа си мисля,че за ръце ми е най-любима тренировката :D
yordanoff
@eyankulov слагай един WordPress, една изчистена темичка и почвай да помпаш съдържание. :)
Георги Динков
gogata2427
@pesho Може би ти звоча кат' доктор , но когат' прекаляваш сърцето се затруднява и също така се обвива с мазнина и трудно помпа кръв ;)
Георги Динков
gogata2427
Да си взема добавки и да помпам или да вложа парите и да събирам за мотор ? :D Аз съм за мотора :D
Георги Динков
gogata2427
@Ourz Не , просто това ми дойде на предвид , защото един приятел си беше взел азотен буустер и се напомпа доста... :D
Георги Динков
gogata2427
Почти си изравник бицепсите.. Десен(напомпан) - 40 см ; Ляв(напомпан) - 39 см :D преди бяха повече и двата , но хем свалям , хем разтеж , не става лесно..
Георги Динков
gogata2427
Дясна ръка напомпана 41см , лява ръка напомпана 38см , имам още доста докато да изравня ръцете.. :D
Георги Динков
gogata2427
Потренирах , чуствам се прероден :D , ръцете ми се напомпаха яко ама гърдите още не са влезнали във форма :D ...
Георги Динков
gogata2427
@leader Много се възхищавам на такива хора , хора като тези а и хора , които са се напомпали ми дават доста смисъл в живота...
Стилиян Стефанов
stylius
На някой да му се намира бензинова помпа за Volvo 850?
Анелия
1245823238602080.jpg Anellya
водопада от близо, но пресъхнал, но не защото кучето ни пие вода от него. Помпата се е развалила, но ще я оправят и пак ще потече вода.
Стилиян Стефанов
stylius
Уви, бензиновата помпа на Volvo-то е сдала багажа. Казаха ми за нова оригинална 600лв. Тея да не са луди, в Ebay ги има за по 40-50 долара!
Недев
Snake
@sandprince да!Те останаха Маги и Боян,за да може макетата и българите да помпат яко смс-и!И сега са си измислили такъв резултат 50,9-49,1, за да гласуват яко!
Страница: 2 3 4 5 6

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата