Почти си изравник бицепсите.. Десен(напомпан) - 40 см ; Ляв(напомпан) - 39 см преди бяха повече и двата , но хем свалям , хем разтеж , не става лесно..
@sandprince да!Те останаха Маги и Боян,за да може макетата и българите да помпат яко смс-и!И сега са си измислили такъв резултат 50,9-49,1, за да гласуват яко!