Търсене на постове: превод

Niks
@Yalamov всъщност бавят превода за последния проект и аз няма как да ти се издължа. :)
rups
@Emyto Аха да, то си се плаща такса за "превода", обаче в epay не се плаща допълнително, само таксата на банката, нали?
Георги Цветанов
t0m3kk
след малко заради тази голяма простотия, която ме е налегнала ще хвана да си харесам една песен да й направя превод и да й направя субтитри на клипа...
Георги Цветанов
t0m3kk
Имало и готина френска музика... Точно на това парче не бях гледал превода, но наистина е добър текста :)
Леприкон
ZzZaPyr
Аз съм истинска КулДиТра! Който иска превод - директни или скайп :D
Любомир Петров
lpetrov
@rups мен ме кефи...за събуждане сутрин става... :) както са казали Ъпсурд (или се бъркам) в превод на тая песен.. "ше го даваш ли дупето..или нема да го даваш"
Бахар Мустафа
axeny
@sandprince гледа ли Легендата на търсача по БТВ? Как се справили с превода
hurmaqny
Мааайко, Джош се е олял с превода на тия правила! Много се смях! :D:D
hurmaqny
@man0l ти дори не си го прочел правилно, кво да говорим за превод ;д
Our
Ourz
Някой да помогне с превода на това "I had an urge for guacamole." Става дума за ядене или нещо от сорта ...
4laf.co.cc
1253133386931589.jpg neo56
"Гугъл" пуска програма за превод на документи на 42 езика
http://neo.host56.com/INFORMATSIYA-NOVINI-I-MEDII/GUGL-PUSK...IKA/
4laf.co.cc
neo56
Транслатор БГ - онлайн преводач за безплатен превод. Речници и разговорници.
http://neo.host56.com/USLUGI/TRANSLATOR-BG-ONLAIN-PREVODACH-ZA-BEZPLA...SI-/
yordanoff
Eй вярно днес/утре е премиерата на "Изгубеният символ" от Дан Браун. Както е тръгнало май няма чакам бг превода, пф.
Маруш "Луци" Денчев
antubis
Българските хакери отвърнали на удара и преебали македонските преводи на английски :D
Радослав
Soul4o
аххаха, получих спам по скайп, от някъв арабин, че някой си умрял, ала бала, банки, преводи... баси, тея хора не се спират бе.
Страница: 15 16 17 18 19

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата