t0m3kk
след малко заради тази голяма простотия, която ме е налегнала ще хвана да си харесам една песен да й направя превод и да й направя субтитри на клипа...
hurmaqny
@man0l ти дори не си го прочел правилно, кво да говорим за превод ;д
Ourz
Някой да помогне с превода на това "I had an urge for guacamole." Става дума за ядене или нещо от сорта ...
yordanoff
Eй вярно днес/утре е премиерата на "Изгубеният символ" от Дан Браун. Както е тръгнало май няма чакам бг превода, пф.
Soul4o
аххаха, получих спам по скайп, от някъв арабин, че някой си умрял, ала бала, банки, преводи... баси, тея хора не се спират бе.