rups
Тая патка Ива от Часът е прекрасен не готвела и не домакинствала, защото изглеждала зле хаха ... какви злета има на тоя свят
Sham
Просто стана прекрасен мач-пълен стадион, много положения...
alish
тъй де- вторник. хих. и "животът е прекрасен."
Sham
Eдин прекрасен разказ на моята приятелка Аля, която се върна наскоро от Сирия
http://arabculture.wordpress.com/2009/10/04/v-misulta-za-syria/
Rx-Ende
Дъъжд, дъжд, дъжд, прекрасен, чудесен дъжд ^^
bgdn
Прекрасен край на седмицата! А още не е и свършила!
sown
Добро утро и от мен ^^ Прекрасен ,слънчев ден с много ,много усмивки (sun) Взех си нова мишка и флашка (8gb Toshiba) .. напазарувах и от Kaufland клюпачка (:
Millita
ммм какъв прекрасен студ е навън ... чувствам се въодушевена след двучасово планиране на убийство *^_^*