SacramentDeath
Прекрасен ден! Стари приятели.. и спомени.
SacramentDeath
Ако дъждът не беше спрял, денят щеше да е прекрасен.
lpetrov
събуждането с хубава музика е нещо много важно за един прекрасен ден - swen_weber_-_maya_(original_mix)
ZzZaPyr
"Дали късмета гръб обърна ми или аз на него? Дали срамът е жалък или шибаното его? Живота кво ше кажеш - брутален или прекрасен е?"
ApoApostolov
Прекрасен ден в Бургас. Пазаруване на дрешки, много болезнен фитнес сам, компания от четирима добитъци в капанче, утре тръгвам за София в 3.