notexist
На косъм ми се размина с един от добрите ми приятели.. (щото нали казах, че нямам най-добър, имам много добри ;д) Ама ей толко . ни оставаше, ужас.
podmatrix
Някой да е попадал на нещо HTML5 + JS базирано, което да рисува прости фигури като квадрати, линии, кръгове, да им сменя цвета, да ги местиш и тнт?
belushka20
Дръжте се така с всички, сякаш имат рожден ден ^_^
belushka20
Току-що ми звънна някъв номер от Нигерия?! Да фак?
mitternacht
Връщайте си дълговете... в емоционален аспект. Давайте! Особено, ако сте получили...
notexist
Да зема да си поръчам на дядо Коледа любов, ама ме е страх да не прати проститутка ;/
Що пък не?
После ще сте съвсем добри приятели!
Dec 26 2013, 13:05ебахте ли се?
Dec 26 2013, 13:06не, пратих му проститутка.
Dec 26 2013, 13:25ама аз не съм написала какво ми се е разминало на косъм
оле че съм зле ахахах, ставаше въпрос за скандал 
Dec 26 2013, 13:27http://goo.gl/SmT4CP
Dec 26 2013, 13:39