Кво говориш, аз се разревах. Абсолютно покъртително. Сблъсквал съм се с калпавата система на 112 и знам какво е. Наистина просто да не ти се случи да си болен..
Все бях чела нелепи статии, ама тоя път направо се заинтригувах Ебахти простотията "Как да спечелите чужд мъж". Тия списания вече се чудят кво да измислят.
Обичам, когато от нищото се появяват почти забравени хора и ти пишат просто едно "Хей, как си, как върви при теб?" и наистина се интересуват от отговора.
Оф мани.. заболя ме адски като го четох тва..
Nov 27 2013, 00:01Кво говориш, аз се разревах. Абсолютно покъртително. Сблъсквал съм се с калпавата система на 112 и знам какво е. Наистина просто да не ти се случи да си болен..
Nov 27 2013, 00:07Като знам с дядо ми кво беше.. не ми се мисли..
Nov 27 2013, 00:11