Търсене на постове: прост

its not Eddie
_e7
reddit никога няма да бъде нещо по-велико от 4chan и никога не е бил, ако сте на различно мнение, кажете ми защо
Alex Moran ™
eMkyyy
Принципно знам какво искам ама последните 2 седмици просто живея ден за ден не знам какво ми става...
Fluxy
belushka20
Кой каза че гей секса не е мъжествен? Трябва дори да си 2 пъти мъж, за да си дадеш дупето!
chocky / krisy
Chocolate
средата на юни, 11 вечерта, а аз седя в стаята с пуловер, прекрасно просто
Alex Moran ™
eMkyyy
Looking for someone to call my own!
Fluxy
belushka20
Ако посоката, в която вървиш ти носи щастие, не питай какъв е пътя, просто върви.
Дей
Incomplete
имам един куфар и една година живот да побера в него, do you see my problem
Fluxy
belushka20
Прощавайте грешките на хората. Не защото те заслужават да им простите, а защото вие заслужавате душевен мир.
Грозното Патенце
Ducky
Може би е от факта, че от 5 дена живея на черно кафе, чай от коприва и череши, но не се чувствам особено добре. :D
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Когато почти се избиват кой да седне в градския транспорт. Когато плюскат, пият и пушат като за последно и не на последно място, когато са изпълнили сърцата си
Fluxy
belushka20
Aко се чувствате тъжни, изчистете вкъщи или направете промяна. Това ще ви ободри :)
Fluxy
belushka20
What is wrong with humanity.. Хората постоянно държат да се карат с мен. Аз съм толкова спокойна и никого не тормозя, а те почват директно да се карат с мен :(
Fluxy
belushka20
Честито, ще ни управляват комунисти и турци. Защото бол хора не отидоха да гласуват и бол хора плюха по Бойко. Айде, дръжте си пумийте :)
Теодор Георгиев
tedo92
местенето, особено в друга държава, винаги е съпъствано с изхвърляне на много работи. а както съм и леко боклучар, хич не ми е лесно...
Fluxy
belushka20
Сигурно пак съм изостанала с песен, ама просто е жестока! Liter Jack ft. Minko - Градът ми диша
Страница: 36 37 38 39 40

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата