_e7
по колко са курвите в пловдив?
notexist
Време ли ми е да готвя или ще е просто прищявка?!
_e7
в момента абсолютно не ми се прави нищо и все пак си правя труда да пиша това, че хората да разберат, че точно в момента не ми се прави нищо
mitternacht
Post your photos. Да. Покажете си физиономиите. Кифленски или нормални, шантави или скучни, просто пуснете няк'ва снимка. Да ви видим.
tsonchev
тия мерцедеси R-класи почват от 224 коня о.О
Ducky
Получих неочаквано обаждане от човек, с когото не съм се виждала 3 години, в което той просто ми каза: "Утре съм в Пловдив". Най-щастливия момент ever! (:
eddy
хвани тая лилава царевица, хах, странна ми е
dandelion
Донесоха в офиса 20 вида кошер бисквити. Та вече знам, че не обичам кошер храна.. някак си успяват да я направят безвкусна... или просто в тази фабрика са зле?
Bobdweller
Ето това е класика. :о 1941 година е правено, но качеството на анимация е просто... уау!
ама иначе съм виждала и на по 15, ти на колко си търсиш
Aug 13 2013, 13:40на по 15 лв. или 15 години? ако са 15 години миналия ден гледах такива по бул. Ботев в Сф, онази интересна част към бул. Сливница
Aug 13 2013, 15:01Бест пост тема евър
Aug 13 2013, 15:14беше епично, пицарката уреждаше някакви чужденци с такива, а аз просто гледах с двулитровка пиринско и си чаках пицата...
Aug 13 2013, 16:13искам да ми кажете цени
Aug 13 2013, 22:04