Bobdweller
Някой знае ли дали има user friendly програма за transfer на файлове от един компютър на друг wirelessly?
LoveCappuchino
Да значи вие може да имате група "дупета" и "цици" тука ще ме хейтвате че поствам мъжко ... да ви се не знае ***
belushka20
Веднъж ще излезна навън и ще си забравя телефона в МакДоналдс и някой зад мен ще го прибере. Шибаняци! Ебахти шибания живот!
joronedelchev
Добре, на Германос/Глобул не им ли е малко неудобно да рекламират предпоследен модел телефон (SGII), за 20 и колко лева на месец?
belushka20
Въпрос на деня : Какво ви събужда сутрин? (пр. Мен ме буди кучето с фейса си)
mudisoft
някой знае ли за средни до големи организации в бг, които да използват PCoIP виртуален десктоп?
joronedelchev
БСП вече осъзнават колко смешни станаха с този референдум. Сега ще похарчим сума ти пари, за да се разбере, че народът просто не ги иска на власт.