belushka20
Въпрос на деня : Какво очаквате от утрешният ден?
pacopetkov
По-гадно от сина ти да ти докара зет, е да си поръчаш проститутка в хотел и да дойде дъщеря ти..
engise
Мама им да еба на тия нещастици... Сега като стане зимата -20 градуса нека видим какво ще стане с 50-60% от заведенията...
http://btvnews.bg/video/tazi-sutrin/da-se-razreshi-li-pusheneto-v-zav...html
LoveCappuchino
Защо всички празнувате Хелоуин?
Bobdweller
Не знам статията ли е малоумна, или аз просто имам пенсионерско мислене... факт е, че не съм съгласен с повечето неща, изброени в нея обаче. :|
http://thoughtcatalog.com/2012/21-ways-you-should-take-advantage-of-y...20s/
notexist
Понякога, когато няма какво да правя.. просто си седя и си хубавея ! :Д :Д
mitternacht
В началото на годината по всички медии реваха като нае*ани за края на света и изведнъж млъкнаха. Явно усещат, колко идиотски ще е да го правят почти месец преди
Sinbg
Научи как да флиртуваш във Facebook като истински професионалист. Открий любовта и нека тя те познае в социалната мрежа с няколко прости правила за свалки във Ф
приоритетите на малкия град.
Nov 03 2012, 01:30Понеже съм в голям град, все закъснявам и съм скръндзааа.. просто си закъснявах! И ако някой пита-важните хора винаги закъсняват и точка хихиихи
Nov 03 2012, 11:46То и на мен ми е през онова дали ще съм навреме на работа - винаги мога да си отработя минутите, но при закъснения ни режат от ваучерите за храна, та затова. :/
Nov 03 2012, 23:52Но в крайна сметка, да, мисля, че за вбъдеще няма да се впрягам толкова и няма да си давам зор да стигам навреме. Не го заслужават.
Nov 03 2012, 23:52ееее амаа ти си на работа, аз за училище говорих
Nov 04 2012, 13:30