sandprince
Ако очите ви болят и ви дразни докато гледате монитора, погледа ви се размазва сякаш имате световъртеж (като мен) значи е крайно време да си легнете да почивате
mitternacht
Почти 2.Утре ще мисля как ще ставам, но принципно не пречи да спя до късно.Само дето маалко по-нататък имам изпит.И това ще мисля как ще оправям.Тегоби разни.
Anellya
Честит празник на всички именници!!!
totomir
Отбелязваме Европейския празник на здравословното хранене и готвене | Информационна агенция КРОСС
http://www.cross-bg.net/predstoyashti-sabitiya/1095292-otbelyazvame-e...vene