Търсене на постове: разни

Стефан Митев
Rx-Ende
@alex95 Няма :) Може да си направиш събскрибшън за да ти се махне рекламата вдясно и да получиш разни други екстри, но без него си е също толкова яко :)
Иван Савков
sandprince
@semprom на вид да, ама тоя nexus само да го видиш кви работи може и ша са изпразниш душевно кат мен :D
Стоян Николов
amigo
Пф мене главата ме боли още покраи тея празници те на даскало ма карат да ходя ...
Никита Никитов
nikitov
Добро утро! Първи ден на работа след празниците доста забавно :)
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
@blacksnoopy Мани ужаст. Покрай празниците си прецака човек "биочасовника" и после му е тегаво
hurmaqny
@alish празниците минаха, вече ми е позволено да съм тъжна [:
Алекс
alex95
@n3mo Следващия елемент в DOM-a :) . По-специално крие рекламата на cs в web-tourist че ме дразни.
-=*****=-
mitternacht
@disappointed а защо не се чувстваш на макс?Или е може би някаква следпразнична депресия?
шУс!
notexist
мечти и разни други фантазии..
Иван Савков
sandprince
@GeorgeSG луд ли си...точно дизайна на ОС-а му ме дразни. 3 версии iphone едно и също, без никво подобрение...тъпо е. Ако и 4-тата е така..
Иван Савков
sandprince
@Miraculous ти не разбра ли че @Yalamov се дразни като му кажат че не харесват дизайна му
фо =)
fouksf
@Gothika47 една приятелка дето ръси разни мисли от сорта на "щом аз го харесвам значи ще го целунеш" :)
Fresh-Design
Fresh-Design
Здравейте,след новогодишните празници нашия екип ъпдейтна нашия блог с дизайн на сайта
Ally
alish
@alex95 ама то се свиква бе. аз пък изобщо не мога да запомня на фонетик кое къде е... смисъл... ъ, ж, в, ю, й и разни такива... пф.. объркващо си е.
Vezz
1262356515768413.jpg tarato
Ч. Н. Г. с лачени чипици, празнични фойерверки и нов психоаналитик
http://vezz.blog.bg/zabavlenie/2010/01/01/.464584
Страница: 101 102 103 104 105

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата