hurmaqny
Тъпо ми е, ама много ми е тъпо. Ник'во (добро) настроение. Пак разочарования по празниците.
axel
Защо ли отново не чувствам празника...
spaceman90
Много PIMP-ерско прекарване на празника ви пожелавам 8)
btg-cs
Пожелавам ви весело прекарване на коледните и новогодишни празници! Бъдете здрави, щастливи и нека най-искренните ви желания се сбъднат през новата 2010 година!
btg-cs
Пожелавам ви весело прекарване на коледните и новогодишни празници! Бъдете здрави, щастливи и нека най-искренните ви желания се сбъднат през новата 2010 година!
btg-cs
Пожелавам ви весело прекарване на коледните и новогодишни празници! Бъдете здрави, щастливи и нека най-искренните ви желания се сбъднат през новата 2010 година!
ynyfri
ч .н .г .може да сме безделници но не сме без празници