notexist
Тъпча се със солети, меденки, вафли, меденки, солети и разни други работи, дето дори не знам как се казват... Лошо е. Днес е задушница.
engise
Мама им да еба на тия нещастици... Сега като стане зимата -20 градуса нека видим какво ще стане с 50-60% от заведенията...
http://btvnews.bg/video/tazi-sutrin/da-se-razreshi-li-pusheneto-v-zav...html
LoveCappuchino
Защо всички празнувате Хелоуин?
Teo
Стига с този хелуин. Нито сме католици, нито ирландци. Колко часа се подготвяхте за деня на будителите?
notexist
Добро утро! Честит празник! Днес празнувам професионално и лично! ^^
LoveCappuchino
ей много ме дразни,че плейлистите в тубата имат лимит до 200 песни .... ;@@
mitternacht
тъп - по-тъп - най-тъп - аха.бг
blacksnoopy
Нещо променят съобщенията в Facebook
O aз като почнах да уча първата година и като наближиха Коледните празници и се пръснах от рев защото съм свикнала да съм у дома да украсявам с нашите..
Nov 04 2012, 14:40От близо 5-6 години празнувам сама празниците, защото майка ми са все някъде. Това не ми е проблема
Nov 04 2012, 14:42Е аз тогава за първи път усетих просто че живея отделно от тях.
Nov 04 2012, 14:43
(hug) Много отдавна 
Nov 04 2012, 14:44Аз за 5 години още не съм имала мама и татко да ми дойдат на гости. Веднъж се заведохме да видим Амстердам и по Коледа чат-пат в Русе..
Nov 04 2012, 16:01