Търсене на постове: разни

Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Деам колко ми е странно, майка ми да ми идва на мен на гости.... Чак ми стана тъжно, че съм порастнала :(
шУс!
notexist
Тъпча се със солети, меденки, вафли, меденки, солети и разни други работи, дето дори не знам как се казват... Лошо е. Днес е задушница.
M.K.
engise
Мама им да еба на тия нещастици... Сега като стане зимата -20 градуса нека видим какво ще стане с 50-60% от заведенията...
http://btvnews.bg/video/tazi-sutrin/da-se-razreshi-li-pusheneto-v-zav...html
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
Защо всички празнувате Хелоуин?
Мартин Маринов
podmatrix
Честит празник :)
Тео
Teo
Стига с този хелуин. Нито сме католици, нито ирландци. Колко часа се подготвяхте за деня на будителите?
-=*****=-
mitternacht
Честит празник, хора на писаното изкуство и скъпи колеги! :) Току-виж хората започнали да четат отново!
шУс!
notexist
Добро утро! Честит празник! Днес празнувам професионално и лично! ^^
Fluxy
belushka20
Честит празник ;) Challeng-вам ви днес да прочетете по един български разказ :)
Боби
Bobdweller
Ебати студа бе! Много ме нервира това време тази година! Топло, студено, топло, студено... make up your fucking mind, Weather! :D
Георги Динков
285645_446456188722948_753211148_n.jpg gogata2427
ПГАСГ Арх.Камен Петков организира състезания по случай спортния празник на училището-50год. Аз и класа ни взехме 2ро място по дърпане на въже. :)
Собственик- списание за хората, имотите и проблемите
Sobstvenik
Хелоуиин, ама ногу български празник !!!! | Собственик http://www.sobstvenik.com/?p=4462
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
ей много ме дразни,че плейлистите в тубата имат лимит до 200 песни .... ;@@
-=*****=-
mitternacht
тъп - по-тъп - най-тъп - аха.бг
Snoopy
blacksnoopy
Нещо променят съобщенията в Facebook
Страница: 18 19 20 21 22

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата