engise
Ако света наистина свърши на 21.12.2012 как бихте искали да го прекарате?
aviatrix
Кой е на-странният сън който сте имали ? о.О
notexist
Ок, защо хората си вписват разни хора за роднини във фейса?!
dandelion
Шейха изпрати смс на всички в Дубай по случай националния празник на eмиратствата. Cool
alish
взимам си днес аз една от бисквитките с късметчета и си казвам, че сега ще ми се падне някакво супер яко късметче и супер много ще ме разведри.а получавам:"Защо
aftercollabz
не си губете времето със судокута или разни други "стимулиращи" ума дейности. намерете си достатъчно умен човек от противоположния пол и си пишете смс-и. тва е.
notexist
Вие от къде пазарувате онлайн?
sickornot
Отказах на колегите да ходя с тях на клуб и сега чета разни неща в сайта на НАСА
_e7
Меланхолия, дори и извънземни да дойдат, дори и разгонени женски порнозвезди да дойдат у нас, пак няма да ми е интересно.