joronedelchev
За Слънчев бряг - през Бургас или през отбивката от Айтос?
_e7
сам съм вкъщи и дразним съседите
samsara3nirvana
ще си налея едно... то се е видяло. не се издържа! не е живот...
belushka20
Ако мъжете имаха мензис, щяха да се хвалят с големината на тампоните си.
notexist
ООо жените са толкова подли същества...
Bobdweller
Палачинки не ядох, но пих нещо ванилово, бъбрих си с разни хора и после отидох да си купя нови кецове, панталонки и да, iPod Touch. w00t! А довечера съм нощна.
Manuel
Нещо взе да ми омръзва да бъда разочарован от разни хора, наистина.
Anellya
Направих си уникална плитка, защото косата ми толкова ме дразни, че ми иде да я отрежа.
samsara3nirvana
Веднага отстранявам дразнителите - блокирам ги, а като ги видя ги игнорирам! Защото глупостта е неизлечима болест, пък и аз не съм доктор!
Тоест, преди Айтос някъде трябва да се отбия
Aug 19 2011, 01:08'ми, като ходих за Обзор по същия път, така направихме. То целта е да не се набутваш в градовете.
Aug 19 2011, 01:10През Бургас вече има околовръстно и не влизаш в града, а си караш на хубав път и не се буташ по села. Преди месец минах, актуална ми е информацията
Aug 19 2011, 01:24da, +1
Aug 19 2011, 09:37Добре, значи през Бургас, май така ще е по-добре наистина.
Aug 20 2011, 02:24