razloginfo
Три дни жителите на Долно Драглище се веселиха за празника на селото
http://razloginfo.com/news.php?extend.3809
patblansh
Happy birthday to me, получи се много добре! Доволна съм от празника. Важното е, че още съм в играта
belushka20
Чувствам се като дете, забавлявам се като дете.. Ако това хората ги дразни.. що за безчувствени същества са останали на планетата ?
specter
Напоследък много се радвам, като си купувам музика и може би една от следващите покупки ще е на всичките дискове на Епизод наведнъж... Отдавна им се каня...
http://epizod.com/?shop
Chocolate
разни мои изобретения от скука... отпреди месец някъде... ;d
Anellya
Не съм гледала филма 2012, но има ли вариант Света наистина да свърши тогава? Гледайки новините и климатичните промени ме навеждат на тези мисли.
PredatorX
Оооо най-сетне и аз студент.. (party)
t0m3kk
Явно днешният почивен ден ще бъде прекаран на плажче, с разни гадости кат' Бира, Мента+Спрайт, Джин+Фанта Лимон и т.н.