rups
Никой никаква работа не ще да свърши! Всеки чака някой друг да дойде и да го организира! Само празници им дай..
mudisoft
добре, наядох се като изрод, понапихме се и утре пак яко шит (:
Velida
Празника на Свети Георги. Време, в което всеки празнува име ден на близък или познат чпвек. Изпратете картичка и покажете колко много означават те за вас...
http://greetings.velida.net/index.php?cmd=events&event=68
Chocolate
Айде, приятно изкарване на празника... ииииии аз ще поствам другата седмица (:
FromTheInside
много мразя, когато спре да ми пука за някого, той вземе да се сети за мен и накрая се държи все едно аз съм го потърсила |-(
mariyain
Хубави рамки за снимки по случай Християнския празник - Великден!
http://vramka.com/ramki/velikden.php
specter
Преди празници БДЖ е ад, но въпреки това намерихмв места
Velida
Великденски Празници. Време, в което всеки празнува и иска да зарадва с нещо мило своите близки и приятели. Изпратете картичка и покажете колко много означават
http://greetings.velida.net/index.php?cmd=events&event=66
CECOOO
Pirates: Stagnettis Revenge ...бахти порното.. то си е цял филм направо с история и с визуални ефекти и чудовища разни ххаехеахае