Ако има една черта - повод за празник е това! Ако има две черти - преебан си ти!
xD
хахаха, не се чувствай толкова прецакан, пак е нещо.. не е като да останеш с празни ръце
бе по-добре с празни ръце, отколкото с к*р в ръцете
както искаш
@t0m3kk: това прозвуча като народна поговорка
@lpetrov, защото Томек е народен човек казва народни ра'оти
Честно да ти кажа ме дразни момента, в който ти replace-ва снимки от телефона с тези от FB
какво му е мъжкото на Емо? като се появи и изключвам телевизора ..
ами съществува теорията, че е от мъжки пол, иначе нищо не е доказано все още
и аз стоя и чакам по 1-2 мин да зареди
И на тези,които са се свързали с нея само 1 път.
а до кога