CECOOO
Много са ми смешни, като кажат "България над всичко" да не сме нацистка Германия дееба..
Rx-Ende
Едно нещо *много* ме дразни на андроида обаче - Маркета не е отворен за покупки от България <_<
veidar45
Честит празник на всички!
semprom
Честит празник БЪЛГАРИНО!
simsy
Честит празник на всички!
FromTheInside
Честит Национален Празник!
h4ckY
Честит Празник на всички Българи!
Jorkata444
Честит празник на всички Българи