svenxxx
Според вас, кога ще излезе играта Diablo 3? Има разни слухове из Интернет, но всички не са официални, засега можем само да предполагаме... може би?
blacksnoopy
Ех, то не бяха сериали, то не беше почти бой
nveselinov
От къде мога да изключа известията за "RSS емисии" и "Twitter"? аз не виях такава възможност....
Ourz
Как ме дразнят малоумните лайнета дето създават разни групи из фейсбук със "ЦЪКНИ ТУК И ЩЕ ГО ВИДИШ" еди кое си ...
btw какви са процесорите на Наетите сървъри (за производител и серия питам) ?
Feb 25 2011, 06:34Разнообразни. Intel® Core™ i7-980X Hexa-Core, AMD 64 X2 6000+, Intel® Core™ i7-920 Quad-Core и други.
Feb 25 2011, 06:34Разбира се на тях, като в допълнение за по-сигурна и стабилна услуга има Cloudlinux.
Feb 25 2011, 06:36мерси за информацията
Feb 25 2011, 06:59