coolpuppy
Тъпча ги, не защото са празни в главата, а защото са им празни сърцата.
aftercollabz
пиша съобщения на разни хора във fb, които грам не ме познават.нещо като ония фокуси с лууп, само че аз съм мъж и не съм толкова красив, та рядко ми отговарят.
sandprince
Тва grabo.bg е ебати бацила. Всеки втори сайт дето отворя е с негови реклами и разни приложения... е втръсна ми...
human
Yii Пак ме дразни, тоя път прекалява |-(
LoveCappuchino
@Method-X и сега седиш още,за да дразниш и да не пишеш в блога ли (нарочно) ? Еее! Дай малко "храна" за очите .. поне утре .. раничко!По-скоро да е..
Anellya
Защо се получава така, че идва момента, в който чувствам някаква празнина?
momentofpeace
Атанасовден – зимата си отива – 18 януари - честит празник на именяците
http://www.momentofpeace.net/2011/atanasovden-18-januari