WizardBGR
От 4 февруари до 8 февруари 2011, в Зала 1 на НДК е експонирана изложба "Празник на пролетта". Тази изложба е по случай началото на Китайската Нова Година
http://artportal-bg.info/news-novini-izlojbi-hudojnici/izlozhba-nacio...olet
FromTheInside
wow нов облик! аз издържах цели 5 дни без нет. край на изолацията!
LoveCappuchino
малко е странно с толкова много функции и не-зарибяващият банер,но пък е много яко.И не е бозирано,което е най-важното от всичко!
t0m3kk
@PATLAKA ето ги тук вече и 2-те сме ги качили на масата ;D И рожденника на преден план им пляска ;D
sown
Честит празник на всички съграждани! Днес се навършват 133 години от освобождението на Търговище от османско иго.
FromTheInside
за мен днес е национален празник - взех си изпита от вчера с 5,50 и сега си имам и това <3
като написа за това се сетих за логото на btv, сайта на btv и... абе всичко, което е променяно последните 1-2 години
Feb 05 2011, 13:51Мен пък ме дразни, че е станало като туитър, доколото въобще съм го ползвала това.. с тези # и групи... ужас, че даже някакъв профил си имаш..
Feb 05 2011, 13:52Ъ?
Feb 05 2011, 13:53Какво Ъ.. тези неща ги нямаше преди.. а са доста дразнещи.. и коментарите също
Feb 05 2011, 13:55ъхъъ...?
Feb 05 2011, 13:58