rups
гърмежи.. Супер първобитно, егати празника, няма що..
coolpuppy
"Нищо не може така да украси празничната маса, както една пиратка в салатата!"
Ourz
Напълни се догоре с акаунти на разни сайтове, които не пишат нищо друго освен линкове към новите си статии и услуги ...
instruktorbg
Весели новогодишни празници!Много здраве и късмет на всички българи и БЪЛГАРИЯ!
CHILIEV
Разни дразнещи – за учениците и Несебър | Георги Чилиев - блог
http://blog.chiliev.com/?p=6164
t0m3kk
Мислех да си правя подарък покрай празниците, но уви... Изхарчих си парите по документи (лични) и за първата ми работа (на договор)... И ся на заплата ще е...
_Rainbow_
Весели празници на всички! ^^
kypidoncheto
Желая Ви много Любов, топли зимни нощи и Весели празници!