viktorkoichew
Тая под мене да се скрие, щот ме дразни ;D
tutankhamon661
Весели празници на всички!
strobisto
Нова TTL система на YONGNUO за Canon и Nikon В навечерието на празниците фирмата YONGNUO изпълни обещанията си да пусне новата TTL система
http://www.strobisto.com/use/30-plateni/90-nova-ttl-sistema-na-yongnu...ikon
cloxy
Фирмата за почистване работи по празниците
http://pochistvane.com/blog/praznici/
Jorkata444
Едвам се излюпих днеска...лошо ми е.. Защо винаги прекалявам предпразнично
spaceman90
Тва моето на ништо не прилича! Цяла година никви поводи и празници и декември като дойде мамата си е**ло. Не е живот тва!
EmptyStreet
Отново ли ще се окажат напразни надежди?