LiliyaDianova
но е така - висиш ли в n-тия мол повече от 7 часа на високи обувки, и всичко те дразни, не ти се обикаля вече, не искаш да гледаш нито обувки, нито рокли...нищо
bgdn
"Ти, ти си яка тупалка, дай да правим вземане, даване. Ти, ти си яка щракалка, направи ми пълно представление. Гледаш и дразниш, пълниш и празниш и от мойта …"
sickornot
xубави сте, но сте празни. ppl=shit
mind
Бахти писна ми да чистя спамъри, като qko.be и музички.еу разни олигофрении! Толкова ли не може да си рекламирате по нормалния начин бе хора?
kimmie
адки ми е криво...направо нз къде съм! всичко ми пречи,всичко ме дразни,искам постоянното внимание на човека до себе си...искам мн неща явно...
t0m3kk
Пуша си такъв и пред мен 2 празни кутии, на които некролога е точно срещу мен "Пушенето убива" - знам, ама ...
sandprince
Някъв образ ми писа в скайпа, да съм му направил сайт с як дизайн, една камара функции + флашове и разни ефекти за 150лв ??!! Тия хора болни ли са??