Търсене на постове: разни

LiliyaDianova
но е така - висиш ли в n-тия мол повече от 7 часа на високи обувки, и всичко те дразни, не ти се обикаля вече, не искаш да гледаш нито обувки, нито рокли...нищо
Peter Nikolow
bgdn
"Ти, ти си яка тупалка, дай да правим вземане, даване. Ти, ти си яка щракалка, направи ми пълно представление. Гледаш и дразниш, пълниш и празниш и от мойта …"
Denitsa
sickornot
xубави сте, но сте празни. ppl=shit
Александър Атанасов
mind
Бахти писна ми да чистя спамъри, като qko.be и музички.еу разни олигофрении! Толкова ли не може да си рекламирате по нормалния начин бе хора?
bekyarov
@sandprince еми, защото съдаржанието е много на далеч пък и по този начин няма да зацикляш заради празни места :)
Виктор
human
@aviatrix winamp нямам :D Дразни ме нещо :)
Peter Nikolow
bgdn
@sandprince абе на някакво Sony Vaio идва в пакет с лаптопа. Даже идва и с разни Sony истории Vegas, ала-бала ама нема време...
LiliyaDianova
има тука разни хора, наречени "родители"... а бе майката :D @flox
Мария
kimmie
адки ми е криво...направо нз къде съм! всичко ми пречи,всичко ме дразни,искам постоянното внимание на човека до себе си...искам мн неща явно...
Иван Савков
sandprince
@dHadzhiev дам, само сянката ме дразни
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
@sandprince ем , имам си сървар и хоствам разни хорица при мене :)
Георги Цветанов
t0m3kk
Пуша си такъв и пред мен 2 празни кутии, на които некролога е точно срещу мен "Пушенето убива" - знам, ама ...
Георги Цветанов
t0m3kk
@sown човек, баща ми си е записал в колата разни чалга миксове от 4aspik варка... ебати ужаса е като се кача при него :D
Георги Цветанов
t0m3kk
@sown колега, вкъщи си е най-добре... аз също мисля да не излизам... няк'фи филмчета и разни такива ра'оти да цъкам... че ми писна навън :D
Иван Савков
sandprince
Някъв образ ми писа в скайпа, да съм му направил сайт с як дизайн, една камара функции + флашове и разни ефекти за 150лв ??!! Тия хора болни ли са??
Страница: 76 77 78 79 80

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата